למענך ובשבילך

תוכנות saas הן תוכנות דיגיטליות שעוזרות לכל בעל עסק וחוסכות לו זמן וכסף. בעתיד נראה עוד ועוד חברות המשתמשות בתוכנות הללו לשלל פעילויות

התקדמות הדיגיטלי הקל על החיים שלנו באופן פרטי וכן על החיים של בעלי העסקים באופן משמעותי. אם בעבר כל פעולה הייתה דורשת קניית תוכנה ייחודית, הליכה לבנק לצורך הפקדות וכן פעולות של שליחת חשבוניות, כיום אפשר לעשות זאת דרך המחשב. יותר ויותר תוכנות שירותים נמצאות ברשת ועוזרות לתת מענה להרבה מאוד בעלי עסקים.

תוכנות שירותים, הנקראות saas והן למעשה תוכנות המעניקות שירותים שכל בעל עסק צריך במגוון תחומים. אפשר להסתכל עליהן כשירותי חוץ של שירותים נחוצים, שחוסכים המון זמן וכסף. לדוגמא, ישנן תוכנות saas שעוזרות בבניית דף נחיתה, תשלום חשבוניות, עזרה בניהול פיננסי ועוד.

חיסכון בכסף ובזמן

תוכנות saas יכולות לחסוך הרבה מאוד לבעל עסק והצפי הוא שהן רק ילכו וישתכללו, ואף יוכלו לעשות הרבה דברים לבד. החברות הללו מסוגלות כבר לתת נתונים בזמן אמת על כניסות לאתרים ולבצע הערכות מצב על בסיס יומי. החשיבות שלהן תלך ותגדל ובעתיד כמעט לא תהיה חברה, קטנה או גדולה, שלא תשתמש בלפחות אחת מתוכנות ה-saas בצורה משמעותית.